© 2018. Qadraj Gözdağı
Paylaş

Proje Hakkında


GÜLÜMSEYİN,QADRAJ’DASINIZ...

GÜLÜMSEYİN,QADRAJ’DASINIZ...


Bu “QADRAJ” çok farklı.
İstanbul’un en özel bölgelerinden birinde; Gözdağı’nda, sırtını ormana yaslamış, ufkunda masmavi Marmara ve Adalar manzarasıyla, aranılan, özlenen bir hayat. Gözdağı’nın oksijen dolu tertemiz esintisine Marmara’nın iyot kokulu rüzgarları eşlik ediyor. Kesintisiz panoramik İstanbul manzarasıysa benzersiz…


Yeniden yaşamaya başladığını hissetmek…
Bugüne kadar birçok projeyi gördünüz. Diğerlerini unutun, Qadraj hepsinden farklı. Öncelikle konumu, sonra kalitesiyle ve konforuyla. Teras katlarda yer alan kat villalarıyla lüks kavramı yeniden tanımlanıyor. 100 m2 terası ve sizi bekleyen eşsiz Marmara, Adalar, İstanbul ve orman panoramasıyla hayatınızda çok şeyler değişecek.


Şehrin içinde size özel bir bahçe…
Mutlu bir hayat için ayağınız toprağa değsin istedik. Günün yorgunluğunu Bahçe villanızın 80 m2’ye varan alanında atın. İster rengarenk çiçekler ekin, isterseniz meyve sebze dikerek bir hobi bahçesine dönüştürün. İnanın bu hayat size iyi gelecek.


Mimaride yeni bir anlayış, yeni bir nefes…
Kompakt yapısı, gösterişli cephesi, estetik iç yapısıyla İstanbul’a yeni bir güzellik kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz.
Mutfağınızdan banyonuza, salonunuzdan yatak odanıza, yaşadığınız her alanda en ince detaylar düşünüldü. Hayatınıza konfor katacak yüzlerce ayrıcalık Qadraj’da sizi bekliyor.


Binlerce çam ağacı komşunuz!
Aydos ormanının uzantısı olan Gözdağı, hemen yanıbaşınızda. İster evinizden ağaçların hışırtısına şarkılarla eşlik edin, isterseniz ormanın içinde yürüyüşe çıkın. Günün her saati eşsiz güzelliğiyle doğa sizi bekliyor. Qadraj tam da aradığınızı; doğanın içinde bir yaşamı size sunuyor.


Her dairede balkon…
Qadraj’da gün balkonda başlar, gece balkonda biter. Sabah muhteşem Marmara panoraması eşliğinde keyifli bir kahvaltı, evinizin olmazsa olmazı. Geceyse İstanbul’un ışıltılı manzarasına yıldızlar eşlik edecek. Ve siz dostlarınızla böyle bir ortamda keyifli sohbetlere yelken açacaksınız


Qadraj’da hayat sizin!
Yaşamınızı süsleyecek o kadar detay var ki… Vazgeçilmez güzellikler hep elinizin altında. Komşunuz Gözdağı ormanının size sunduğu güzelliklere Qadraj’da yenilerini ekledi. Bay ve bayanlara ayrı spor salonlarında denize karşı spor keyfi, açık yüzme havuzunda eğlenceli anlar. Sauna, spor salonu ve daha neler neler. Benzersiz bir yaşam, dört mevsim tatil keyfi.


Terasta yıldızların ve Marmara’nın dansı…
Sadece Qadraj’da yaşayanların tadabileceği bir ayrıcalık. Çayınızı, kahvenizi yudumlarken komşularınızla doyumsuz sohbetler. Böyle bir keyif henüz tanımlanmadı. Yazı ayrı güzel, kışı başka keyifli. Müzik hafiften çalarken yıldızların ve Marmara’nın dansına sizde eşinizle birlikte eşlik edin. Haydi durmayın, böyle anları başka yerde yaşayamazsınız.


Tüm değerleriniz güvende…
Sizin için önemli olan ne varsa; aileniz, aracınız, eviniz ve siz. Profesyonel güvenlik ekibimiz ve ileri teknoloji güvenlik sistemimizle gözünüz hiçbir zaman arkada kalmaz. 7/24 huzurunuz için görevdeler. Qadraj’da dairenize tanımlı otopark alanı da konforunuzun ayrılmaz bir parçası.


İstanbul’un güneşi, bizim enerjimiz...
Türkiye’nin sayılı projeleri arasındayız. Çünkü Qadraj’ın enerjisi güneşten! Çatısında yer alan güneş panelleriyle, ortak alanların enerjisini kendisi üretiyor. Pratik, tükenmez, yenilenebilir ve tamamen ücretsiz. Qadraj doğa dostu, Qadraj enerjik, Qadraj her yönüyle çok farklı...